دیدار فرماندار شهرستان ورامین با حسن فرازمند ، نویسنده ، شاعر و خبرنگار ورامین | ابتکار آنلاین
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷

دیدار فرماندار شهرستان ورامین با حسن فرازمند ، نویسنده ، شاعر و خبرنگار ورامین

انتشار: شنبه, ۱۵ مهر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۱:۵۱:۱۵ |
کد خبر: 36831 |
بازدید: 45 views |
بدون دیدگاه


ورامین – ابتکارآنلاین: فرماندار شهرستان ورامین با حضور در منزل حسن فرازمند از نویسندگان ، شعرا و خبرنگار با سابقه شهرستان ، از زحمات و تلاش های وی در اعتلای فرهنگ ورامین تجلیل به عمل آورد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از روابط عمومی فرمانداری ورامین – محمدرضا یوسفی فرماندار ورامین به همراه رؤسای آموزش و پرورش ، فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره ورزش و جوانان با حضور در منزل این نویسنده پیشکسوت ، از تلاش های ارزنده وی در اعتلای فرهنگ شهرستان و اطلاع رسانی در عرصه های مختلف خبری تجلیل به عمل آورد.

فرماندار ورامین در این دیدار گفت : شهرستان ورامین از ظرفیت های فرهنگی بالایی برخوردار است که نه تنها در سطح شهرستان که در کل کشور تأثیرگذار بوده و توانسته اند مسیر را رشد و ترقی همه جانبه ورامین هموار کنند.

محمدرضا یوسفی افزود : این که فردی همچون حسن فرازمند در روزنامه اطلاعات سال های متمادی به فعالیت مشغول می باشند افتخار و فرصتی برای شهرستان ورامین محسوب تا بتوان با استفاده از آن قابلیت ها ، ظرفیت ها و در موارد کمبودها را از طریق این رسانه به اطلاع مسئولان رساند.

وی با اشاره به لزوم توجه به مشکلات و موانع توسعه شهرستان ورامین و هم افزایی تمامی افراد در پیشبرد اهداف شهرستان گفت : یکی از مشکلاتی که نه تنها برای ورامین که برای کل استان تهران ، تهدیدی جدی محسوب میشود ، خشک شدن تالاب فصلی بند علی خان است ، تالابی که در صورت خشکی کامل ، زندگی بسیار از مناطق استان را با چالش جدی مواجه می کند

یوسفی اظهار کرد: تالاب بندعلیخان بین کویر و جنوب استان تهران سدی مستحکم ایجاد کرده و از پیشروی کویر جلوگیری کرده است و در صورت نابودی ، علاوه بر شهرستان ورامین ، کل استان تهران با مشکل ریزگردها مواجه می شوند.

در پایان این دیدار ، فرماندار ورامین ، با اهداء لوح تقدیر از این پیشکسوت رسانه تجلیل به عمل آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *