وجود نیروی انتظامی موجب جامعه ای سالم و عاری از آلودگی ها می شود | ابتکار آنلاین
یکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷

وجود نیروی انتظامی موجب جامعه ای سالم و عاری از آلودگی ها می شود

انتشار: جمعه, ۱۴ مهر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۳:۱۵:۴۶ |
کد خبر: 36804 |
بازدید: 39 views |
بدون دیدگاه


قرچک – ابتکارآنلاین: امام جمعه شهرستان قرچک گفت: داشتن جامعه ای سالم و عاری از آلودگی ها و تأمین امنیت در جهات مختلف و ایجاد آرامش برای عموم ایجاد فضای امن توسط نیروی انتظامی است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام و المسلمین حجت اله اسماعیلی امام جمعه شهرستان قرچک در خطبه های نماز جمعه این شهرستان ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: نیروی انتظامی باید مظهر عزت، اقتدار، مایه رأفت، رحمت و یار مهربان مقتدر باشید، اخلاص، آگهی، ایثار و شجاعت حرکت به موقع با آمادگی تمام از ویگی های نیروی مسلح ما از جمله ناجا است.

وی گفت: باید موضع نیروی انتظامی نسبت به خوبان و صالحان با بدان و اشرار فرق کند، احترام، تشویق، تقویت، حمایت و رأفت برای خوبان و صالحان است و برای بدان و اشرار و مفسدین یک مرحله مثبت وجود دارد و آن هدایت است و اگر نشد، تمدید، تضعیف، اعمال قدرت شدید است.

اسماعیلی افزود: نیروی انتظامی ما یک هدف مقدس را دنبال می کند و آن حاکمیت دین الهی است، داشتن جامعه ای سالم و عاری از آلودگی ها تأمین امنیت در جهات مختلف و ایجاد آرامش برای عموم بویژه مؤمنین و مؤمنات ایجاد فضای نا امن برای اشرار و مفسدین، تقویت اطمینان و اعتماد مردم نسبت به نیروی انتظامی با اعتقاد به انجام تکلیف الهی با نظارت و قدرت الهی می شود خدمت خالصانه و صادقانه کرد.

وی تاکید کرد: قیام و رسالت سید الشهداء نشان داد، هدف مقدس ماندگارتر است، حتی عِده، وعُده هم شرط نیست همت بلند ونیت خالص شرط است، دشمن در صدد تغییر باورهای دین است، نمی تواند اصل باورها را حذف کند ولی برنامه هایی را حمایت می کند که روح نداشته باشد.

امام جمعه قرچک تصریح کرد: امروز همه ما وظیفه داریم منطق مقاومت را تقویت وپایبند آن باشیمو حضرت آقا فرمودند: نظام اسلامی ما با مقاومت جانانه در مقابل هجوم بی سابقه و همه جانبه قدرت های امنیتی و سیاسی جهان از نوعی مصونیت بالا برخوردار است، فتنه استقلال کردستان عراق در پی ناکامی دشمن است.

وی بیان کرد: نقشه های صهیونیستی را شور وشعور حسینی خنثی کرده است و همین شور اسرائیل را نابود خواهد کرد، در موضوعات مختلف داخلی وخارجی با تبعیت ا ز اندیشه های ناب مقام معظم رهبری و مضوع محکم مقاومت در عرصه مختلف پیروز میدان خواهیم بود.

اسماعیلی در پایان گفت: در بحث برجام از آغاز تا کنون پیروز میدان حزب اللهی ها بودند و هیچ وقت به استکبار اعتماد وذره ای باج ندادند و هر چه زمان گذشت پیش بینی ها یکی یکی عملی شده است و دوستان هم به این حقیقت اعتراف کردند منتهی خواسته ما وملت آن است که خسارتها باید جبران شود.

(منبع خبر: قرچک آنلاین)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *