دشمن می خواهد با شایعه فضای کشور را خراب کند | ابتکار آنلاین
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷

دشمن می خواهد با شایعه فضای کشور را خراب کند

انتشار: جمعه, ۱۴ مهر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۳:۱۵:۰۷ |
کد خبر: 36802 |
بازدید: 48 views |
بدون دیدگاه


گرمسار – ابتکارآنلاین: امام جمعه گرمسار در جمع مردم گرمسار گفت: دشمن می خواهد با استفاده از ظرفیت فضای مجازی و ایجاد یک فضای مسوم در این فضا و اتهام زنی ها و شایعه پراکنی مسئولان کشور را مورد هجمه قرار دهند تا انقلاب اسلامی را تضعیف نمایند .

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الا اسلام سید علیرضا آرامی؛امام جمعه گرمسار در خطبه های این هفته نماز جمعه در جمع نماز گزاران گرمساری با بیان این مطلب افزود: دشمنان هر روز با یک ترفندی و توطئه تازه ای می خواهد مسئولان مخلص را در کشور زیر سوال ببرند تا بتواند از این راه یک خلاءو مشکلی برای توسعه کشور پیش آروند .

امام جمعه گرمسار گفت: پشت تمام دسیسه ها و توطئه ها آمریکا و اسرائیل و همپیمانان اش در اروپا و خاورمیانه است .

آرامی در ادامه دشمنی آمریکا را با انقلاب و ملت جمهوری اسلامی را ابدی برشمردو افزود: همیشه رهبری معظم انقلاب مذاکره با شیطان بزرگ امریکا را بی معنا می دانست و غیر قابل اطمینان بودن این آمریکایی ها که همیشه حیله های اسرائیلی را جامه عمل می پوشاند بیان کرده است .

امام جمعه گرمسار به موضوع برجام و توافق هسته ای و پایبندی کامل ایران اسلامی اشاره کردو افزود: حرف از مذاکره بر روی برجام یک حق و دبه جدید است چون اصلا آمریکا هیچ گاه به برجام پایبند نبوده است .

آرامی در ادامه ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی بر این تلاشگران تبریک گفت: نیروی انتظامی همیشه با حضور خود در صحنه ها نظم و امنیت که مهم ترین نعمت در این برهه از زمان است را ایجاد کرده است و این سبز پوشان بی ادعا همیشه به دنبال آرامش ملت ایران اسلامی بوده اند و قدردان زحمات آنها باشیم.

وی خلق حماسه دیگر از ملت در تشییع شهید حججی را کار نامه پر افتخاری انقلاب اسلامی که نشات گرفته از واقعه عظیم عاشورا برشمرد .

(منبع خبر: گرمسارآنلاین)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *