مردم می‌خواهند خروجی اقدامات دولت برای از بین رفتن مشکلاتشان را ببینند | ابتکار آنلاین
یکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷

مردم می‌خواهند خروجی اقدامات دولت برای از بین رفتن مشکلاتشان را ببینند

انتشار: جمعه, ۱۴ مهر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۳:۱۳:۳۴ |
کد خبر: 36801 |
بازدید: 58 views |
بدون دیدگاه


ورامین – ابتکارآنلاین: حجت الاسلام سید محسن محمودی امام جمعه موقت ورامین در خطبه نماز جمعه این هفته بیان کرد: وظیفه ما این است که برای شناخت تکلیفی که بر گردن ما هست تلاش کنیم همانگونه که امام حسین(ع) برای ادای تکلیفی که بر عهده شان بود قیام کردند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – وی خاطر نشان کرد: همگان باید بدانیم که در هیئت های مذهبی که حضور پیدا می‌کنیم باید اصل برائت که وظیفه همگان است را انجام دهیم به این معنا که باید از دشمنان امام حسین(ع) که امروز در حال فعالیت هستند باید بیزاری بجوییم.

امام جمعه موقت ورامین افزود: اگر هیئتی‌های ما اعم از مداح و عزادار تکلیفی که بر گردن آنها هست را درست بشناسند آن زمان است که به درستی نیز اقدام کرده و وارد صحنه می‌شوند.

حجت الاسلام محمودی اظهار داشت: امام خمینی(ره) در ابتدای راه قیام خود نه ثروتی داشت و نه شهرتی ولی با تاسی از قیام امام حسین(ع) که برای رضای خدا صورت پذیرفته بود توانست به پیروزی برسد.

امام جمعه موقت ورامین در خطبه دوم تصریح کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی خدمات شایسته‌ای به عشایر عزیز شده است ولی دولت باید توجه ویژه‌ای به این قشر عزیز داشته باشد.

وی خاطر نشان کرد: با راه اندازی فرماندهی انتظامی شرق استان تهران، بار بزرگی از دوش شهر تهران برداشته و خدمت قابل تقدیری نیز به شهروندان منطقه شده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران افزود: متاسفانه برخی از دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی ما دچار روزمرگی شده اند که نتیجه آن نیز این شده است که معضلات در جامعه ما زیاد گردیده است.

امام جمعه موقت ورامین افزود: از همه مردم و مسئولین می‌خواهیم که به فکر فرهنگ و هویت انقلابی منطقه باشند و اقدامات لازم را در این جهت انجام دهند.

وی با بیان اینکه در فتنه سال ۸۸ تعرضات زیادی صورت گرفت، گفت:هنوز عاملان فتنه سال ۸۸ عذرخواهی نکرده‌اند ولی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران رافت به خرج داده و در مقابل آن همه اقدامات خبیثانه سران فتنه، فقط آنها را حصر خانگی کردند.

حجت الاسلام محمودی اظهار داشت: مردم از مبانی اسلامی انقلاب کوتاه نخواهند آمد هر چند که نفوذ در برخی دستگاه ها به چشم می‌آید و صورت گرفته است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: آمریکایی‌ها از اداره کشور خود عاجز هستند و مردم نیز می‌خواهند خروجی دولت را ببینند و از مشکلات موجود در جامعه کاسته شود.

(منبع خبر: تهران نیوز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *