جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷

تقدیر فرماندار شهرستان فیروزکوه از کارکنان بهداشت محیط

انتشار: پنج شنبه, ۱۳ مهر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۲:۰۶:۰۰ |
کد خبر: 36774 |
بازدید: 32 views |
بدون دیدگاه


فیروزکوه – ابتکارآنلاین: در بازدید فرماندار از شبکه بهداشت و درمان شهرستان فیروزکوه از پرسنل بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان این شهرستان با حضور مهندس طاهری فرماندار تقدیر شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه – در بازدید فرماندار از شبکه بهداشت و درمان شهرستان فیروزکوه از پرسنل بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان این شهرستان با حضور مهندس طاهری فرماندار تقدیر شد.

مهندس طاهری فرماندار شهرستان با تشکر از زحمات عوامل بهداشت محیط در طی دو سال گذشته گفت: بهداشت محیط یکی از مهمترین واحدهای شبکه بهداشت و درمان می باشد که باید با نظارت مستمر و دقیق این قشر در شهرستان با توجه به آنکه این شهرستان شاهراه اصلی سه استان مهم کشور نیز می باشد کوشا باشند تا برای مسافرین و شهروندان در این حوزه مشکلی پیش نیاید.

وی بابیان اینکه بهداشت محیط با تهدیدها و فرصت‌های زیادی روبروست، گفت: وظیفه ما شناسایی این تهدیدها و استفاده از فرصت‌های موجود برای ارتقاء سطح بهداشت محیط شهرستان است.

وی با تأکید بر اهمیت بهداشت و سلامت در زندگی افراد اضافه کرد: با برنامه‌ریزی مناسب، ارایه آموزش‌ها، پیگیری طرح‌های مداخله‌ای اجراشده، استفاده از اهرم‌های قانونی، شناسایی دقیق مشکلات منطقه و تلاش برای رفع مشکلات بتوانیم شاهد موفقیت‌های بیشتری در سال جاری باشیم.

گفتنی است فرماندار شهرستان از پرسنل بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان فیروزکوه تقدیر نمود و با حضور کارشناسان ازعملیات احداث ساختمان جدید شبکه بهداشت و درمان این شهرستان نیز بازدید بعمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *