820 میلیارد ریال کالای قاچاق در شرق استان تهران کشف شد | ابتکار آنلاین
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷

۸۲۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در شرق استان تهران کشف شد

انتشار: پنج شنبه, ۱۳ مهر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۲:۰۲:۵۱ |
کد خبر: 36772 |
بازدید: 64 views |
بدون دیدگاه


ورامین – ابتکارآنلاین: فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران گفت: بیش از ۸۲۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در شش ماهه نخست امسال در شرق استان تهران کشف شد که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۵۱ درصد رشد داشته است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – سردار عبدالرضا ناظری روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به کشفیات ۵۵۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در شش ماه نخست امسال، اظهارکرد: این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۶ درصد رشد یافته است.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران میزن مراجعه مردم به کلانتری های شهرستانهای شرق استان تهران را ۱۴۱ هزار مورد اعلام کرد و افزود: در این رابطه ۱۰ هزار پرونده قضایی تشکیل و رسیدگی به امور مردم پیگیری شده است.

وی با اشاره به تلاش پلیس در کاهش میزان سرقت ها نیز گفت: با تلاش های صورت گرفته و فرهنگ سازی مناسب ، میزان سرقت منزل در شش ماهه نخست امسال ۱۱ درصد ، سرقت حوزه اصناف ۲۲ درصد و سرقت های مهم ۱۱ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاسته شده است.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران اظهار کرد: حوزه فعالیت فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران یک هزار و ۵۰۰ کیلومتر جاده و حوزه ترافیک را شامل می شود و مهمترین گذرگاه های کشور از جمله محور قم – گرمسار ، هراز ، فیروزکوه در حوزه استحفاظی این فرماندهی قرار دارد و هر ماه بیش از ۲۰ هزار تردد در این جاده ها انجام می شود.

ناظری گفت : با وجود آن که طی یک سال گذشته ۲۴ هزار خودرو در این بخش از استان تهران شماره گذاری شده است، میزان تصادفات جاده ای ۲۲ درصد، میزان جرح ۷ درصد و میزان فوت در اثر حوادت رانندگی ۲۰ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش یافته است.

وی با اشاره به در پیش بودن هفته نیروی انتظامی گفت: هفته نیروی انتظامی با شعار پلیس برای امنیت ،امنیت برای مردم نامگذاری شده و نامگذاری هفته ناجا با این عنوان نشان دهنده اهمیت حضور مردم در استقرار امنیت پایدار است.

ناظری گفت: همزمان با هفته نیروی انتظامی بیش از ۱۶۰ برنامه فرهنگی در هفت شهرستان تحت پوشش فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران برگزار می شود.

وی اظهار کرد: در راستای اجرای طرح مردم یاری، روز هفدهم مهرماه عوامل انتظامی با حضور در مناطق مختلف شهرستان های شرق استان تهران، خدمات رایگان پزشکی ارائه می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *