سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

مراسم اختتامیه جشنواره فرهنگی ورزشی روستای اندریه برگزار شد

انتشار: سه شنبه, ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ / ساعت ۲۳:۱۸:۰۴ |
کد خبر: 35392 |
بازدید: 106 views |
بدون دیدگاه


فیروزکوه- ابتکارآنلاین: مراسم اختتامیه جشنواره فرهنگی ورزشی روستای اندریه با حضور مهندس طاهری فرماندار شهرستان و اهالی و ورزش دوستان روستای اندریه برگزار شد

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه – مراسم اختتامیه جشنواره فرهنگی ورزشی روستای اندریه با حضور مهندس طاهری فرماندار شهرستان و اهالی و ورزش دوستان روستای اندریه برگزار شد.

در این مراسم مهندس طاهری ضمن تقدیر و تشکر از شوراها و دهیاران قبلی و فعلی روستا بابت برنامه ریزی جهت برگزاری مراسمات فرهنگی و ورزشی که به مدت ۱۰ سال در حال برگزاری می باشد ابراز خرسندی نموده و بیان داشتند : فرمانداری شهرستان از چنین فعالیت های بسیار خوب و مطلوب فرهنگی و ورزشی در روستاها حمایت کامل نموده و از هرگونه کمکی دریغ نخواهند نمود.

وی افزود: ورزش باعث نشاط روحی و روانی و جسمی افراد می گردد که به طبع به صورت فراگیر در تمام شهرستان و استان و حتی کشور اثرات مثبتی در جامعه خواهد گذاشت.

ایشان در ادامه افزود: با توجه به پیگیری های به عمل آمده و نگاه ویژه دولت تدبیر و امید به روستاها موفق شدیم اعتبارات خوبی برای روستاها و علی الخصوص روستای اندریه اخذ و به حساب دهیاری ها واریز نمائیم و با تخصیص مناسب به مقوله فرهنگ و ورزش در این روستا شاهد رشد و شکوفایی آن خواهیم بود.

در پایان در خصوص وضعیت جاده روستای اندریه که درخواست اهالی بود گفت: بحمداله با پیگیری های مکرر از استان تا پایان سال ۹۶ راه روستای اندریه به طور کامل ترمیم و روکش آسفالت آن انجام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *