سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

شهیدان رجایی و باهنر نمونه کامل خدمت بودند

انتشار: سه شنبه, ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ / ساعت ۲۳:۱۷:۰۵ |
کد خبر: 35390 |
بازدید: 66 views |
بدون دیدگاه


گرمسار – ابتکارآنلاین: فرماندار گرمسار گفت: شهیدان رجایی و باهنر یک الگوی کامل برای معرفی یک خدمت خالصانه و واقعی در لباس دولت مردان بودند که این روزها جای اینگونه خدمت ها باید در ادارات نهادینه شود و این خدمت عشق به انقلاب اسلامی ایران است .

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – داریوش طاهری؛ فرماندار گرمسار به مناسبت آغاز هفته دولت و گرامیداشت شهدای دولت شهیدان رجایی و باهنر در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار گرمسارآنلاین با اعلام این خبر گفت: دولت مردان باید با راه شهیدان رجایی و باهنر که خدمت یک بدنه جدانشدنی از کالبد خود می دانستند بدانند را ادامه دهند.

فرماندار گرمسار انقلاب اسلامی ایران را نمونه بارز یک خدمت و افتخار   برشمردوگفت: ما سربازان کوچک این انقلاب هستیم که برای معرفی آرمان های والای این انقلاب که که خاری است بر چشم دشمنان قسم خورده اسلام ناب محمدی در سنگری های مختلف به مردم که ولی نعمتان این انقلاب شکوهمند هستند خدمت می کنیم.

طاهری در ادامه اظهارداشت: هفته دولت مزین به نام شهیدان والامقام رجایی و باهنر و یادآور فداکاری و خدمتگزاری خالصانه این فرزندان پاک انقلاب و احیا کننده روزهای پرشور خدمتگزاری است؛ لذا تمام مسئولان باید با تأسی به ویژگی های اخلاقی این عزیزان آنها را الگوی خود قرار دهند و در راه تعالی کشور گام بردارند تا زمینه های رشد و پیشرفت روزافزون در ابعاد مختلف فراهم آید.

هفته دولت، فرصت مناسبی است تا خادمان مردم و دولتمردان با ارائه گزارش فعالیت های خود به مردم که پشتوانه عظیم نظام هستند؛ دستاوردها و گام های بلند دولت محترم تدبیر وامید ،در عرصه های مختلف را تشریح نمایند.

(منبع خبر: گرمسارآنلاین)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *