سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

کارگاه آموزش بازیگری « از تمرین تا اجراء » در ورامین برگزار می‌شود

انتشار: سه شنبه, ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ / ساعت ۲۳:۱۶:۵۳ |
کد خبر: 35389 |
بازدید: 63 views |
بدون دیدگاه


ورامین – ابتکارآنلاین: رئیس انجمن هنرهای نمایشی گفت: به همت انجمن هنرهای نمایشی و همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین کارگاه آموزش بازیگری با حضور استاد “مریم کاظمی” برگزار می‌گردد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین- میثم تفرشی گفت: برای نخستین بار در سطح شهرستانهای استان تهران با تدبیر و ابتکار انجمن هنرهای نمایشی استان تهران و شهرستان ورامین وهمکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و به منظور تقویت و کشف استعدادها، انتقال تجربه در بین هنرمندان و در راستای ارتقاء، اعتلاء و تشویق و ترویج هنر نمایش در سطح شهرستان‌های ورامین، قرچک و پیشوا کارگاه آموزشی بازیگری از تمرین تا اجراء در تابستان و پاییز به مرکزیت ورامین برگزار می‌شود.

وی افزود: کارگاه آموزشی از تمرین تا اجراء توسط استاد «مریم کاظمی» از پیشکسوتان وچهره‌های مطرح تئاتر، تلویزیون و سینما برگزار می‌گردد.

رئیس انجمن هنرهای نمایشی ورامین تصریح کرد: این کارگاهها برای هنرمندان گروههای ثبت شده و فعالان تئاتر که سابقه حداقل ۲ کار اجرایی و شناخت نسبی در مورد هنر نمایش داشته باشند به صورت (رایگان) بوده و علاقه مندان می‌توانند تا روز پنج شنبه دوم شهریور ماه با مراجعه به دفتر انجمن هنرهای نمایشی ثبت نام نمایند.

وی در پایان گفت: کارگاه آموزشی بازیگری از تمرین تا اجراء در نیمه اول شهریورماه در فرهنگسرای رازی با حضور هنرمندان فعال شهرستانهای ورامین، پیشوا و قرچک به میزبانی انجمن هنرهای نمایشی شهرستان ورامین برگزار می‌گردد.

(منبع خبر: gmail)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *