سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

اداره ارشاد قرچک پیگیری مسائل و مشکلات هنرمندان باشد

انتشار: شنبه, ۳۱ تیر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۱:۳۷:۴۴ |
کد خبر: 34412 |
بازدید: 115 views |
بدون دیدگاه


قرچک – ابتکارآنلاین: فرماندار شهرستان قرچک گفت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک  پیگیری مسائل و مشکلات هنرمندان، خصوصا موسیقی باشد تا مشکلات را حل کنیم.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – امروز مسعود مرسلپور در دیداری که جمعی از هنرمندان موسیقی با وی داشتند، گفت: با تجهیز سالن چند منظوره  ولایت بیشترین مکان برای اجراهای تئاتر، موسیقی و بخش نمایش فیلم در شهرستان قرچک ایجاد می شود.

وی با بیان اینکه با تمام توان در خدمت فرهنگ و هنر هستم، افزود: با آماده شدن سالن چند منظوره ولایت هر شب یک سانس موسیقی برگزار می شود و از با این کار از هنرمندان موسیقی حمایت میکنم.

قر (1)

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک خاطر نشان کرد: مردم شهرستان قرچک به موسیقی علاقه خاصی دارند، موسیقی دو حالت دارد، ریتم و مفهوم، تلاش کنید تا هم ریتم جذاب داشته باشد و هم مفهوم پر بار باشد.

فرماندار قرچک  بیان داشت: هرگاه هنرمندان موسیقی نیاز به سالن چند منظوره ولایت داشته باشند، اداره فرهنگ و ارشادی اسلامی قرچک هماهنگی لازم را برای در اختیار قرار دادن این سالن انجام می دهد.

قر (2)

مرسلپور در پایان تاکید کرد: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پیگیری مسائل و مشکلات هنرمندان خصوصا موسیقی باشد تا مشکلات را حل کنیم.

گفتنی است، جمعی از هنرمندان موسیقی شهرستان قرچک به همراه بهروز مشتاق رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص بررسی مسائل و مشکلات هنرمندان موسیقی با مسعود مرسلپور فرماندار دیدار و گفتگو کردند.

(منبع خبر: gmail)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *