پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸

رویکرد جدید بسیج فعالیت در محورهای اجتماعی است

انتشار: چهارشنبه, ۲۸ تیر ۱۳۹۶ / ساعت ۱۸:۵۲:۳۶ |
کد خبر: 34320 |
بازدید: 92 views |
بدون دیدگاه


کرمان – ابتکارآنلاین: رئیس سازمان بسیج مستضعفین، رویکرد جدید این سازمان را فعالیت در محورها و مسائل اجتماعی عنوان کرد و گفت: آنجایی توفیقات ما بیشتر خواهد بود که دایره خدمت به مردم را بیشتر باور داشته باشیم و آن را گسترش دهیم.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – سردار سرتیپ پاسدار غلامحسین غیب پرور روز چهارشنبه در آیین معرفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یادگار امام خمینی(ره) و مجموعه مبارک و منظومه نورانی است که به دست امام راحل، به برکت خون شهدا و ایثارگری ها در خدمت مردم قرار دارد.

وی گفت: مردم در پیروزی انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس، بعد از دوران جنگ تحمیلی و ارتحال امام (ره) پای مقام معظم رهبری ایستادند که یک صحنه آن فتنه ۸۸ بود که برخی آمدند انقلاب را ذبح کنند اما رهبری انقلاب به واسطه پا در رکاب بودن مردم آنها را ناکام گذاشت.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: آن چیزی که باعث پیروزی انقلاب و جنگ هشت ساله شد، امروز هم رمز بقا و تداوم انقلاب است که اسلامیت، رهبری و مردم است.

وی بیان کرد: مردم باوری را در بسیج دنبال می کنیم و کار بسیج و نظام باید به صورت واقعی در دست مردم باشد.

سردار غیب پرور گفت: دشمن به هیچ چیزی راضی نمی شود مگر اینکه ما دست از انقلاب، اسلام، قرآن و مکتب برداریم و دروغ است که ما بگوییم در یک جایی به توافق می رسیم و آشتی می کنیم، دست می دهیم و لبخند می زنیم.

وی با بیان اینکه استان کرمان ۳۰ شهید مدافع حرم تقدیم کرده است افزود: خط دفاع از انقلاب و اسلام در خارج از مرزهای جمهوری اسلامی قرار دارد و سپاه پاسداران، دفاع از انقلاب اسلامی را در هر جایی از جغرافیا که لازم باشد به اقتضا ورود پیدا می کند و ما حق نداریم ذره ای از اصول بنیادین انقلاب کوتاه بیاییم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: شانیت سپاه در خدمت مردم بودن و سالم بودن انقلاب است و این را ثابت کرده که در هر عرصه ای لازم باشد از انقلاب دفاع می کند، لذا تاختن به سپاه ثواب نیست.

وی گفت: مقابل دشمن نهراسیدن، سست نشدن و رنگ نباختن، پای کار انقلاب بودن است و لبخند زدن به دشمن معلوم نیست که مسیر رهبری، امام راحل و شهدا باشد که قطعا نیست.

وی بیان کرد: ما نمی توانیم بگوییم آنهایی که به سپاه می تازند دچار جهل و سهل شدند، اینجا به دیده تردید نگاه می کنیم.

سردار غیب پرور ادامه داد: سپاه، سمبل مقاومت ملت مظلوم است و بدون هیچ چشمداشتی در خیمه گاه ولایت تنفس می کنند و خدمت در این خیمه نعمتی بزرگ است و اگر این اتصال از ولایت را بگیرند چیزی برای مباهات پیدا نمی کنند و قرار نیست این اتصال ضعیف شود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز انقلاب اسلامی گرانیگاه و نقطه ثقل همه آزادگان جهان است.

وی همچنین از خدمات سردار سرتیپ پاسدار روح الله نوری فرمانده سابق سپاه ثارالله استان کرمان تقدیر و برای سردار غلامعلی ابوحمزه فرمانده جدید این نهاد آرزوی موفقیت کرد.

این آیین با حضور آیت الله سید یحیی جعفری نماینده ولی فقیه در استان کرمان، حجت الاسلام و المسلمین امان الله علیمرادی نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری، جمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی و مسئولان استان در محل لشکر ۴۱ ثارالله کرمان برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *