جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

برخی بهانه گیری ها با هدف دلسرد کردن مسئولان برای ادامه خدمت انجام می شود

انتشار: چهارشنبه, ۲۸ تیر ۱۳۹۶ / ساعت ۱۸:۵۱:۲۱ |
کد خبر: 34318 |
بازدید: 110 views |
بدون دیدگاه


قرچک – ابتکارآنلاین: فرماندار شهرستان قرچک اظهار داشت: مدیران شهرستان باید بدانند گاهی برخی بهانه گیری ها با هدف دلسرد کردن مسئولان برای ادامه خدمت انجام می شود به همین دلیل شخصاً مادامی که در این شهرستان به عنوان خدمتگزار فعالیت داشته باشم تعامل را یک اصل برای پیشبرد امور می دانم و بدان معتقدم، اما دخالت در امور اجرایی با تعامل تفاوت اساسی دارد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – مسعود مرسلپور پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان عنوان کرد: در موضوع جابجایی مدیران، فارغ از نگاه سیاسی و جناحی، بر اساس سیاست های دولت عمل خواهیم کرد و اگر به نتیجه برسیم که مدیری برای مردم منفعت ندارد، فارغ از هرگونه نگاه سیاسی مسئله جابجایی آن مدیر را با جدیت تا حصول نتیجه پیگیری خواهیم کرد.

وی ادامه داد: قوه مجریه متشکل از ادارات و دستگاههای مختلف است که مسئولیت سیاست گذاری و رهبری آنها در قانون پیش بینی شده و در شهرستانها کلیه ادارات تحت مدیریت فرمانداری عمل خواهند کرد و در این راستا اگر موضوعی در شهرستان به وظایف قوه مجریه مربوط باشد و بنده در جریان نباشم به صراحت با مدیر مربوطه برخورد خواهم کرد و با احدی تعارف نخواهم داشت.

فرماندار قرچک بیان کرد: مدیران توجه کنند که بهانه جویی ها و برچسب عدم پیگیری امور نباید دلسردمان کند، همین که وجدانمان آسوده است و مردم در جریان تلاشها باشند کافی است، بایستی همواره در راه خدمتگزاری بیانات مقام معظم رهبری، ریاست جمهوری و بزرگان دین را ملاک عمل قرار دهیم.

وی از تلاش مدیران شهرستان قدردانی کرد و از مسئولین خواست سستی و بی تفاوتی در حفظ اموال، شئون مدیریتی و خدمت به مردم را به خود راه ندهند چراکه نتیجه خدمت صادقانه آن چیزی است که خداوند متعال تعیین خواهد کرد.

مرسلپور به خدمات دولت در حوزه های مختلف بهداشت و درمان، اقتصادی، اجتماعی و … اشاره کوتاهی داشت و بر لزوم انعکاس خدمات ادارات به مردم تأکید کرد.

وی یادآور شد: برخی از مسئولین هنوز در ایام انتخابات به سر می برند، ایام انتخابات فرصت رقابت بود که گذشت؛ اگر پیرو واقعی ولایت فقیه باشیم باید فرمایشات ایشان را نصب العین قرار دهیم و در همه زمینه ها منفعت مردم را ارجح بدانیم و صرفا به فکر منفعت جناح و گروه خودمان نباشیم.

این مسئول اضافه کرد: مدیران ادارات و مردم شهرستان شاهد هستند که در خصوص مسائل مالیاتی، مشکلات مدارس، شهرک صنعتی، بیمارستان، مسائل بیمه ای، آب و فاضلاب و … چه مشکلاتی وجود داشت که با تعامل و همکاری ادارات بخش مهمی از این معضلات مرتفع شد اما همواره اعلام می داریم اینها خدمات شخص نیست بلکه خدمات شخصیت های حقوقی است که طبق قانون به وظیفه شان عمل کرده اند.

وی همچنین عنوان کرد: خدمات دولت طی این سالها در شهرستان مشهود است، بهترین قضاوت کنندگان نیز خود مردم هستند.

(منبع خبر: gmail)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *