جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

رییس جمهوری تاکید دارد که در دولت دوازدهم سهم خواهی نداریم

انتشار: سه شنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۱:۴۸:۵۵ |
کد خبر: 34312 |
بازدید: 109 views |
بدون دیدگاه


تهران- ابتکارآنلاین: سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی از حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جلسه امروز – سه شنبه -این فراکسیون خبر داد و گفت:محمود واعظی در این جلسه بیان کرد که رییس جمهوری در انتخاب وزرا به هیچ گروه، جریان و جناحی سهم نمی‌دهد و سهم‌خواهی در کابینه نداریم و آقای روحانی به دنبال دولت کارآمد و پرتوان است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا- سید حسین نقوی حسینی در حاشیه جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران از محورهای مورد بررسی در این جلسه را شرایط و مناسبات اقتصادی شرکت‌های مخابراتی ، دولت آینده و نحوه انتخاب وزرا عنوان کرد.

سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس ادامه داد: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در این جلسه بیان کرد که رییس جمهوری به هیچ گروه و جناحی بدهکار نیست و در انتخاب وزرا به هیچ گروه، جریان و جناحی سهم نمی‌دهد، سهم‌خواهی در کابینه نداریم و حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی به دنبال دولت کارآمد و پرتوان است.

نقوی حسینی خاطرنشان کرد: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بیان کرد که نگاه دولت به فراکسیون‌های مجلس یکسان است به طوری که حتی وی با فراکسیون ولایی نکات مشترکی دارد و دولت با همه فراکسیون‌ها تعامل می‌کند.

وی تصریح کرد: وزیر ارتباطات در این جلسه تاکید کرد که تلاش این است همکاری خوبی بین مجلس و دولت برقرار شود.

سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس افزود: در این جلسه نمایندگان عضو این فراکسیون همچنین نظرات خود را در علت راه اندازی نشدن شبکه ملی اطلاعات به عنوان مطالبه مردم و رهبر معظم انقلاب، علت کنترل نکردن فضای مجازی در کشور، علت ضعف آنتن‌دهی موبایل در کشور به خصوص شهر تهران و مراکز حساس بیان کردند.

نقوی حسینی ادامه داد: در این جلسه واعظی درباره راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات اظهارکردکه وزارت ارتباطات مسئول آماده‌سازی زیرساخت‌های شبکه ملی است که در همین راستا دو فاز آن افتتاح شده و فاز سوم در آینده افتتاح می‌شود.

به گزارش ایرنا، فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس یکی از فراکسیون های اصولگرای مجلس دهم است که اخیرا از فراکسیون ولایت که از فراکسیون های شاخص مجلس است، مستقل شد.

این فراکسیون که حمید رضا حاجی بابایی ریاست آن را برعهده دارد، اخیرا کمیته تعامل با دولت را تشکیل داده است و خواستار دیدار با رییس جمهوری برای گفت و گو در زمینه دولت دوازدهم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *