جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

حال ۳ مجروح حادثه پادگان ‘آبیک’ وخیم است

انتشار: سه شنبه, ۲۷ تیر ۱۳۹۶ / ساعت ۲۱:۴۸:۱۸ |
کد خبر: 34308 |
بازدید: 86 views |
بدون دیدگاه


قزوین – ابتکارآنلاین: رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی قزوین گفت: سه تن از ۶ مصدوم حادثه تیراندازی در پادگان آبیک، اکنون در آی سی یو بستری هستند و وضعیت جسمی آنان وخیم است.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا- دکتر منوچهر مهرام روز سه شنبه در نشست کارشناسان رسانه با اشاره به حادثه تیراندازی که عصر روز گذشته توسط یک سرباز وظیفه اتفاق افتاد و موجب کشته شدن سه سرباز و مصدومیت ضارب و پنج تن دیگر شد، افزود: بلافاصله پس از این اتفاق تیم های جراحی و پزشکی در آبیک و بیمارستان شهید رجایی درحالت آماده باش قرار گرفته و امور درمانی را بر روی ۶ مصدوم انجام دادند.

وی با بیان اینکه پنج تن از مصدومان توسط بالگرد و یک تن دیگر با آمبولانس به بیمارستان های قزوین منتقل شدند،اضافه کرد: از بین این ۶مصدوم منتقل شده به بیمارستان شهید رجایی سه تن از آنها از جمله خود ضارب اکنون در آی سی یو بستری و وضعیت وخیمی دارند.

مهرام با بیان اینکه گلوله از کنار قلب ضارب عبور کرده و به ریه وی آسیب رسانده است، ادامه داد: کلیه چپ یکی از این مصدومان نیز به شدت اسیب دیده بود که از بدن وی خارج شد و ۲ مصدوم دیگر نیز از ریه و قلب آسیب جدی دیده اند.

وی اضافه کرد: سه مصدوم دیگر نیز که از ناحیه شکم و دست و پا و لگن آسیب دیده اند هم اکنون در بخش بستری هستند و وضعیت باثبات تری نسبت به سایر مصدومان دارند.

مهرام یادآور شد:هنوز نمی توانیم با اطمینان کامل درباره بهبود مصدومان این حادثه نظر قطعی بدهیم و هر گونه تغییر در اوضاع جسمی این سربازان توسط نهادهای مربوط اطلاع رسانی خواهد شد.

عصر روز گذشته یک سرباز وظیفه در پادگان ارتش واقع در شهرستان آبیک در شرق استان قزوین اقدام به تیراندازی به سوی دیگر سربازان کرد که طی آن ۳تن کشته و پنج تن دیگر مصدوم شدند.

هم اکنون تمام مصدومان این حادثه در مرکز آموزشی درمانی شهید رجایی قزوین بستری هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *