سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

سیاست زدگی و طایفه گرایی مانع تحقق توسعه است

انتشار: سه شنبه, ۳۰ شهریور ۱۳۹۵ / ساعت ۲۱:۲۱:۳۷ |
کد خبر: 25375 |
بازدید: 114 views |
بدون دیدگاه


خرم آباد – ابتکارآنلاین: نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی گفت: سیاست زدگی و طایفه گرایی ۲ عامل مشکلات جامعه و مانع پیشرفت کارهاست و برای رسیدن به توسعه همه جانبه و پایدار باید از آنها عبور کرد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – سید حمیدرضا کاظمی روز سه شنبه در همایش اصلاح طلبان و حامیان دولت تدبیر و امید در پلدختر لرستان افزود: طایفه گرایی از خدمتگزاری صادقانه افراد توانمند و فرهیخته در جهت تحقق توسعه جلوگیری می کند.

وی اظهارکرد: فعالیت سیاسی در زمان انتخابات، خوب است؛ اما بعد از انتخابات مردم باید همه یکصدا از فرد منتخب حمایت کنند و به وی فرصت دهند تا برنامه ها و عملکرد خود را به خوبی ارایه دهد.

نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: باید به افرادی که با رای مردم به قدرت رسیده اند فرصت داد تا به تکلیف خود عمل کنند و بهترین قضاوت ، قضاوت مردم در پایان چهار سال دوره نمایندگی است.

وی، همه نیروهای حامی دولت تدبیر و امید را به وحدت دعوت کرد و گفت: به عنوان نماینده مردم، چه آنهایی که به من رای دادند و چه کسانی که به من رای ندادند؛ از اتحاد بین اصلاح طلبان و نیروهای حامی دولت تدبیر و امید حمایت می کنم.

شهرستان پلدختر در ۱۰۰ کیلومتری جنوب باختری خرم آباد در استان لرستان واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *