یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷

ملت ایران سر تعظیم برابر آمریکا فرود نمی آورد

انتشار: جمعه, ۲۶ شهریور ۱۳۹۵ / ساعت ۱۵:۵۶:۵۷ |
کد خبر: 25150 |
بازدید: 61 views |
بدون دیدگاه


ورامین – ابتکارآنلاین: امام جمعه موقت ورامین با تأکید بر دشمنی آمریکا با نظام مقدس جمهوری اسلامی گفت: ملت ایران هیچگاه در برابر آمریکا سر تعظیم فرود نمی آورد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – حجت الاسلام سیدمحسن محمودی در خطبه های نماز جمعه این هفته ورامین افزود: جنایات آمریکا هیچگاه از خاطره ملت ایران پاک نمی شود و این را یقین دارند که دشمنی آمریکا با ایران اسلامی پایانی ندارد.

وی اظهار کرد: ملت ایران همانطور که در دوران دفاع مقدس برابر آمریکا و دست نشانده های استکبار جهانی ایستادگی کرد، امروز نیز با تمام توان در برابر زیاده خواهی های آنان ایستاده و سر تعظیم در برابر استکبار فرود نمی آورند.

وی همچنین با گرامیداشت یاد و خاطره حماسه سازی های رزمندگان اسلام در دوران هشت ساله دفاع مقدس گفت: امروز ایران اسلامی بیش از هر زمان به فرهنگ ایثار و شهادت نیاز دارد و نباید اجازه داد که نسل جوان جامعه که دفاع مقدس را درک نکرده از ارزش های این دوران دور شود.

امام جمعه موقت ورامین افزود: باید از کتاب های مرتبط با دوران دفاع مقدس و ارزش ها و آرمان های والای این دوران در کتابخانه مدارس و مساجد به صورت گسترده استفاده شود تا جوانان با مطالعه این کتب، با ارزش های این دوران که باعث پیروزی ایران اسلامی شد آشنا شوند.

حجت الاسلام محمودی تأکید کرد: آن چه در جریان جنگ تحمیلی باعث پیروزی ایران اسلامی شد، ایمان به خدا و پیروی از ولایت فقیه بود و این اصول امروز نیز می تواند ایران را در برابر هجمه های همه جانبه دشمنان قسم نظام پیروز کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *