سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

مظاهر بد حجابی و فساد از جامعه برداشته شود

انتشار: شنبه, ۹ مرداد ۱۳۹۵ / ساعت ۲۳:۰۸:۴۲ |
کد خبر: 23918 |
بازدید: 227 views |
بدون دیدگاه


همدان- ابتکارآنلاین: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر همدان گفت: مظاهر بد حجابی و فساد از جامعه برداشته شود چرا که وضعیت حجاب در جامعه ما نگران کننده است و مسئولان به این موضوع نباید بی توجه باشند.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – آیت الله غیاث الدین طه محمدی روز شنبه در آئین تشییع پیکر پنج شهید دوران دفاع مقدس در شهر همدان افزود: رونق گردشگری نباید باعث بی توجهی به حجاب شود.

وی با بیان اینکه دفاع از دین و حفظ حجاب و عفاف از آرمان های شهدا است بیان کرد: شهدا دست پرورده مکتب امام جعفر صادق (ع) هستند.

وی با اشاره به موضوع حقوق های نامتعارف گفت: معضل حقوق های نامتعارف باعث شرمندگی است.

وی بروز چنین معضلاتی را نشات گرفته از غفلت از فریضه واجب امر به معروف و نهی از منکر عنوان کرد و افزود: دشمنان هزاران نقشه خطرناک و شوم برای جوانان ما طراحی کرده اند که باید جوانان را در برابر این توطئه ها ایمن کرد.

آیت الله طه محمدی تصریح کرد: متاسفانه خانواده های امروزی بسیار آسیب پذیر هستند.

وی فراهم کردن زمینه های ازدواج را از مهمترین لازمه های صیانت از جوانان عنوان کرد و گفت: توجه به این مسائل وظیفه دینی همه مسلمانان است.

نماینده ولی فقیه در استان با تقدیر از حضور گسترده مردم در آئین تشییع پنج شهیدی دوران دفاع مقدس در همدان و دو شهید در شهرستانهای بهار و نهاوند ادامه داد: مردم همواره قدردانی خود از شهدا و خانواده های شهیدان را اثبات کرده اند.

پیکر مطهر هفت شهید والامقام تازه تفحص شده در مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس امروز در استان همدان تشییع شد که دو تن از این شهیدان در شهرستان های بهار و نهاوند و پنج شهید در شهر دارالمومنین همدان به خاک سپرده شدند.

استان همدان هشت هزار شهید گلگون کفن را تقدیم آرمان های انقلاب اسلامی کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *