سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

کشف سیگار و ۳۰۰ دستگاه گوشی خارجی در میاندوآب

انتشار: پنج شنبه, ۳۰ مهر ۱۳۹۴ / ساعت ۲۲:۰۵:۴۱ |
کد خبر: 15731 |
بازدید: 189 views |
بدون دیدگاه


مهاباد ـ ابتکارآنلاین: ۳۹ هزار و ۲۰۰ نخ انواع سیگار و ۳۰۰ دستگاه گوشی تلفن همراه خارجی و قاچاق با تلاش ماموران نیروی انتظامی در شهرستان میاندوآب آذربایجان غربی کشف شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا -اطلاع رسانی تعزیرات حکومتی آذربایجان غربی، فردی قصد داشت که این مقدار سیگار و گوشی های تلفن قاچاق و فاقد مجوز ورود را با استفاده از یک دستگاه خودرو از طریق آذربایجان غربی به استان های دیگر کشور منتقل کند.

بر اساس این گزارش، با هوشیاری ماموران نیروی انتظامی میاندوآب این خودرو شناسایی و راننده آن پس از تشکیل پرونده و سیر مراحل قانونی و اعلام جرم گمرک به تعزیرات حکومتی این شهرستان ارجاع داده شد.

رئیس شعبه ویژه رسیدگی به جرائم قاچاق کالا و ارز اداره تعزیرات حکومتی شهرستان میاندوآب نیز متهم را به ضبط کالا و پرداخت مبلغ ۶۷۰ میلیون ریال جزای نقدی جریمه کرد.

شهرستان میاندوآب یکی از محل های مهم گذر کالاهای قاچاق از مناطق مرزی جنوب آذربایجان غربی و استان کردستان به شهرهای عمقی کشور به شمار می رود.

میاندوآب با ۲۶۰ هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی و ۱۵۵ کیلومتری ارومیه مرکز استان و در مسیر ارتباطی استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و کردستان واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *