چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸

محموله ۳۴کیلوگرمی تریاک در محور شهرکرد-یاسوج متوقف شد

انتشار: دوشنبه, ۲۰ مهر ۱۳۹۴ / ساعت ۰۰:۵۶:۰۵ |
کد خبر: 15394 |
بازدید: 208 views |
بدون دیدگاه


شهرکرد – ابتکارآنلاین: فرمانده انتظامی چهارمحال وبختیاری گفت: یک دستگاه خودرو سمند حامل ۳۴کیلو و۵۰۰گرم تریاک در محور شهرکرد – یاسوج متوقف شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – سردارنورعلی یاری افزود:این خوددرو پس از ، دستورهای مکرر ایست ،با شلیک تیر هوایی توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان متوقف شد.

به گفته وی،به دنبال کسب اخباری مبنی بر حمل مواد مخدر از استان های همجوار و توزیع در شهرستان لردگان، موضوع در دستور کار تیم عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.

وی گفت: ماموران انتظامی استان،با انجام کار اطلاعاتی دقیق و استفاده از همکاری منابع،خودرو سمند حامل مواد مخدر قاچاقچیان را در محور شهرکرد – یاسوج در محدوده پل قرح شناسایی کردند و تحت تعقیب قرار دادند.

یاری اظهار کرد: راننده خودرو حامل مواد مخدر پس از مواجه شدن با علائم هشدار دهنده مستقر در سطح جاده ،ضمن بی توجهی به دستور ایست ،قصد فرار داشت که یکی از ماموران با رعایت قانون به کارگیری سلاح، اقدام به تیراندازی هوایی کرد و در نهایت خودرو منحرف و در شانه خاکی جاده متوقف شد.

فرمانده نیروی انتظامی استان گفت:دراین رابطه یک نفر متهم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

به گزارش ایرنا، محورهای ارتباطی چهارمحال و بختیاری، پل ارتباطی استانهای جنوبی و مرکز کشور است و از سوی قاچاقچیان کالا ومواد مخدرمورد سوء استفاده قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *