سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

آمادگی ارتش در دفاع از میهن روز به روز افزایش می یابد

انتشار: سه شنبه, ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ / ساعت ۲۰:۳۶:۵۳ |
کد خبر: 14892 |
بازدید: 279 views |
بدون دیدگاه


اهواز – ابتکارآنلاین: فرمانده قرارگاه ارتش در جنوب غرب کشور گفت: به لطف الهی و تلاش های جهادگونه ، آمادگی ارتش جمهوری اسلامی ایران در دفاع از کشور و نظام اسلامی روز به روز افزایش می یابد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – امیر سرتیپ دوم علی ظریفی یگانه روز سه شنبه به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در آیین رژه نیروهای مسلح در اهواز افزود: ارتش جمهوری اسلامی به ویژه در سال های اخیر در تمام بخش های عملیاتی رشد بسیار بالایی داشته است.

وی اضافه کرد: نیروهای مسلح و ارتش جمهوری اسلامی ایران در خوزستان از آمادگی بالایی در دفاع از مرزهای کشور برخوردار هستند و هیچ نیروی متجاوزی نمی تواند به مرزهای ما نزدیک شود.

سرتیپ دوم ظریفی یگانه گفت: نیروهای غیور ارتش جمهوری اسلامی ایران با اتحاد و همبستگی کامل با ولی امر و مقتدای خود عهده بسته اند که تا آخرین نفس از مرزها و آرمان های جمهوری اسلامی ایران دفاع کنند.

فرمانده قرارگاه ارتش در جنوب غرب کشور اظهار کرد: ارتش در منطقه جنوب غرب کشور به ویژه در استان خوزستان از آمادگی بسیار بالایی برخوردار است و در سراسر آسمان استان و مرزهای زمینی فضای کاملا امن ایجاد کرده است.

وی افزود: فداکاری های ارتش، سپاه و نیروهای مردمی در دوران هشت سال دفاع مقدس، اقدام بازدارنده ای بود که در نتیجه آن، هیچ نیرویی جسارت تعدی به خاک کشورمان را ندارد.

یگان های نمونه نیروهای مسلح مستقر در استان خوزستان روز سه شنبه به مناسبت ۳۱ شهریور، در نخستین روز از هفته دفاع مقدس با برگزاری رژه نظامی و نمایش تجهیزات دفاعی و تهاجمی در بلوار قدس اهواز، توان و اقتدار دفاعی خود را به نمایش گذاشتند.

در این آیین مسئولان ارشد سیاسی، نظامی، انتظامی و اجرایی استان خوزستان حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *