سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

۱۹ مهر سفر رییس جمهوری به مازندران

انتشار: سه شنبه, ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ / ساعت ۲۰:۳۶:۰۷ |
کد خبر: 14891 |
بازدید: 196 views |
بدون دیدگاه


ساری- ابتکارآنلاین: معاون اجرایی رئیس جمهوری زمان سفر دکتر روحانی به استان مازندران را نوزدهم مهرماه امسال اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران محمد شریعتمداری در حاشیه جلسه توسعه و سرمایه گذاران مازندران که در سالن اجتماعات کوثر نهاد ریاست جمهوری برگزار شد ، گفت : رئیس جمهوری کشورمان روز یکشنبه نوزدهم مهرماه مهمان مردم شریف و شهید پرورمازندران خواهد بود.

شریعتمداری ابراز امیدواری کرد با انجام این سفر خدمات بیشتری به مردم مازندران ارائه و توسعه مازندران شتاب بیشتری بگیرد و شرایط اشتغال در مازندران شرایط بهتر و مطلوبتری پیدا کند.

وی تصریح کرد : مردم عزیز مازندران همیشه از دولت خدمتگزار خود حمایت کرده و می کنند و رئیس جمهوری هم خاطرات بسیار خوبی در خلق حماسه سیاسی و استقبال با شکوه و گسترده در سفر انتخاباتی به استان مازندران در سال ۹۲ دارند و مازندران از حامیان اول رئیس جمهوری در انتخابات سال ۹۲ بود.

شریعتمداری افزود: ما قدردان حمایت های بی دریغ مردم مازندران از دولت چه پیش از انتخاب دکتر روحانی و چه پس از آن هستیم و امیدواریم این سفر منشا خیر و خوبی در زندگی مردم استان مازندران باشد.

وی از تلاش توسعه ای استاندار مازندران نیز تقدیر کرد و گفت : در دو سال گذشته با وجود محدودیت های اعتباری و فشار تحریمهای ظالمانه نظام سلطه علیه ملت ایران استاندار مازندران و مدیران تلاش کردند تا روند عمرانی و توسعه ای استان کند نشود

شریعتمداری افزود: تمام مدیران استان همه تلاش خود را کرده اند تا در خدمت نیازمندیهای مردم استان باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *