سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

راننده ۱۶ ساله موجب مرگ و مجروحیت دو عابر در همدان شد

انتشار: سه شنبه, ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ / ساعت ۲۰:۳۴:۳۳ |
کد خبر: 14889 |
بازدید: 136 views |
بدون دیدگاه


همدان – ابتکارآنلاین: رییس پلیس راه استان همدان گفت: راننده نوجوان یک دستگاه خودرو سواری به دو عابر پیاده در بلوار ارم شهر همدان برخورد کرده که یکی از آنها فوت و دیگری مجروح شد.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – سرهنگ حسین طلایی افزود: یک جوان ۱۶ ساله به همراه یک سرنشین اقدام به تردد در بلوار ارم به سمت میدان قائم می کردند که صبح امروز دچار سانحه شدند.

وی اضافه کرد: راننده این وسیله نقلیه به علت ناتوانی در کنترل وسیله نقلیه با درخت حاشیه جاده برخورد و پس از شکسته شدن درخت با دوعابر خانم در حال تردد نیز برخورد کرده و در ادامه خودرو بر روی سقف واژگون می شود.

وی اضافه کرد: در این سانحه عابر ۷۰ ساله در دم جان باخته و عابر ۵۰ ساله نیز به شدت مجروح می شود که احتمال مرگ فرد مجروح زیاد است.

رییس پلیس راهور همدان با ذکر اینکه سرنشینان خودرو آسیبی ندیدند اظهارکرد: راننده این وسیله نقلیه پس از بروز سانحه از محل متواری شده ولی بعد از مدتی خود را به پلیس معرفی می کند.

سرهنگ طلایی علت بروز این سانحه دلخراش را تردد با سرعت غیرمجاز و نداشتن مهارت و ناتوانی راننده نوجوان در کنترل وسیله نقلیه ذکر کرد.

وی توصیه کرد: خانواده از قرار دادن وسیله نقلیه در اختیار افراد فاقد گواهینامه و فرزندان نوجوان خود خودداری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *