دیدار با فرماندار پاکدشت اقدامات آبرسانی اجراشده در این شهرستان تشریح شد | ابتکار آنلاین
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

دیدار با فرماندار پاکدشت اقدامات آبرسانی اجراشده در این شهرستان تشریح شد

انتشار: شنبه, ۳۰ فروردین ۱۳۹۳ / ساعت ۱۰:۳۸:۳۲ |
کد خبر: 1147 |
بازدید: 395 views |
بدون دیدگاه


پاکدشت – رامین نیوز: دیدار مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران با فرماندار پاکدشت اقدامات آبرسانی اجراشده در این شهرستان  طی یک سال گذشته تشریح شد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- مدیرعامل شرکت با حضور در دفتر فرماندار شهرستان پاکدشت به بیان عملکرد و طرح های آبرسانی انجام شده پرداخت.

مهندس منصور جنتی در ادامه  به راه اندازی مخزن ده هزار متر مکعبی شهر شریف آباد با حضور وزیر نیرو  نیز  اشاره کرد و افزود: تامین آب شرب و افزایش توان ذخیره سازی این مایه حیاتی برای مواقع ضروری از برنامه های اساسی شرکت آبفا می باشد که در همین راستا طی یک سال گذشته اقدام به حفر چندین حلقه چاه و ساخت و راه اندازی مخزن مذکور نمودیم.

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی همچنین اظهار داشت: از جمله اقداماتی که طی یک سال گذشته در شهرستان پاکدشت به منظور جلوگیری ازهدر رفت آب و تنظیم فشار شبکه توزیع آب شهری صورت گرفت، اصلاح و نوسازی شبکه های آبرسانی فرسوده بوده است.

فرماندار شهرستان پاکدشت خاطرنشان کرد: با توجه به اقدامات و برنامه ریزی های مطلوبی که ازسوی شرکت آب و فاضلاب انجام شد بحمدالله ضمن تامین آب شرب مسافران نوروزی ثامن الائمه  امام هشتم (ع)، کیفیت آبرسانی در شهرستان پاکدشت ارتقا یافت.

مهندس قاسمی فرزاد در پایان خواستار ادامه روند مطلوب خدمت و آبرسانی به شهروندان پاکدشت و همچنین سرعت بخشیدن به پروژه های عمرانی در دست اجرا شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *